Greet Hoedeman

Directeur

g.hoedeman@beauty-injection.nl

030-2000105


Justin Hoedeman

Operationeel Manager

j.hoedeman@beauty-injection.nl

030-2000105, keuzemenu 4

Samia el Krami

New Business Manager Make-Up

s.el.krami@beauty-injection.nl

030-2000105, keuzemenu 1 + 2

Bibi Schram

New Business Manager Huidverbetering

b.schram@beauty-injection.nl

030-2000105, keuzemenu 1 + 6

Lee-Ann Rozsas

Marketing- en PR Specialist

pr@beauty-injection.nl

030-2000105, keuzemenu 7

Joyce Nab

Marketing- en PR 

pr@beauty-injection.nl

030-2000105, keuzemenu 7

Chantal Kilian

Commercieel Medewerker

c.kilian@beauty-injection.nl

030-2000105, keuzemenu 1 + 6

Willy Sunter

Financieel administratief Medewerker

w.sunter@beauty-injection.nl
030-2000105, keuzemenu 5

Jos Nieuwenhuijsen

Magazijn beheerder

j.nieuwenhuijsen@beauty-injection.nl
030-2000105, keuzemenu 4

Jan Donselaar

Magazijn medewerker

j.donselaar@beauty-injection.nl
030-2000105, keuzemenu 4